"Markýzy Stobag

Menu
volejte +420 777 111 247

Pergoly a pavilóny

Nabízíme pergoly s integrovaným stínícím prvkem. Díky sklonu pergoly, voděodolnému potahu a odtokovým kanálkům v přední noze pergoly je možné posedět venku i za deště. Podle způsobu využití, požadovaných rozměrů a estetických požadavků jsou k dispozici různá produktová řešení, dokonce i samostatně stojící stylové pavilóny.

Pavilóny jsou k dostání s otočnými hliníkovými lamelami, nebo s robustní shrnovací markýzou. Vše je vyráběno na míru a můžeme tak každý pavilón vybavit různými doplňky (posuvné zasklení, boční zastínění, LED osvětlení, atd.).

Vaše výhody:

RIVERA


Nová pergola RIVERA P5000 vytvoří na každé terase velkolepý volný prostor. Pergola Rivera je osazena polyesterovým potahem, který nás ochrání i před deštěm. K odtoku vody slouží voděodolný potah a okapový systém v přední části pergoly. Tato pergola je tak ideální ochranou proti slunci, UV paprsky a také proti dešti. Komfortní možnost doplnění o LED osvětlení pak dodá této pergole možnost využití i večer. Díky použití špičkových materiálů a antikorozně upravených hliníkových profilů je u pergoly Rivera garantována dlouhá životnost. Potah z polyesteru je vysoce odolný jak proti znečištění, tak proti žáru (třída B1). Pergola je tak vhodná jak pro privátní sektor, tak především do předzahrádek restaurací a hotelů.

MELANO


Markýza Melano je opatřena baldachýnovým potahem. V případě deště zajišťuje robustní odolná tkanina optimální odtok vody a možnosti komfortních doplňků jako je posuvné zasklení nebo LED osvětlení. Robustní profily a krychlový design. Kotvení z části na zeď a z části na podpěrné stojiny. Široký výběr barevného provedení konstrukce a tkanin.

PERGOLINO


Pergolino nám umožní zastínit i větší plochy o maximální šířce 7 metrů a výsuvu až 4 metrů. Tato pergola je osazena klasickou akrylovou tkaninou. Pergolu lze dodatečně doplnit o postranní i čelní zastínění, tak abyste se na své terase cítili co nejlépe. Opěrný profil pod vodícími lištami propůjčuje výrobku vysokou stabilitu. Ideální napnutí látky zajišťuje zabudovaný pružinový mechanismus v předním profilu. Možnost ovládání pouze elektromotorem.

BAVONA


Novinkou společnosti Stobag se stala v roce 2016 Bavona. Design Vás zaručeně okouzlí svými moderními kubickými tvary a rafinovanou integrovanou technikou. Lze vybírat ze dvou střešních systémů a to: HardTop – sklopné hliníkové lamely a SoftTop - integrovaná shrnovací markýza s polyesterovým potahem. Doplňky jako jsou osvětlení, boční zastínění, jsou i zde samozřejmostí.

MELANO


Kubistický design a plynulé přechody jsou předními designovými prvky pavilónu Melano. Krycí systém pergoly Melano má velmi chytře vyřešeny integrované komfortní doplňky. I tuto pergolu lze doplnit o svislé clony, osvětlení, či posuvné boční zasklení.